Yurtiçi Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
X

Sıkça Sorulan Sorular

En yakın Buenza mağazası nerede?

BUENZA.com'un yurtiçi tüm mağazaları için Mağazalar bölümünde arama yapabilirsiniz. Bu şekilde size en yakın satış noktamızın adres bilgilerini harita üzerinde görebilir, iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

BUENZA.com'dan satın aldığım ürünlerin iade/değişim süreci nasıldır?

Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş,fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 14 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürün iade işleminde; Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, satış belgelerinizi fatura/fiş, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş,slip ile beraber ürünü, satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 14 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız.

İade/Değişim hakkından yararlanabilmek için süremiz ne kadar?

İade/değişim sürecimiz 14 gündür.

BUENZA.com'dan alınan ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi için ne yapmalıyım?

Ürünlerimizin iç etiketlerinde, o ürüne özel yıkama ve bakım talimatları bulunmaktadır. Dayanıklılığını uzun süre korumak için, ürünleri talimatlarına uygun kullanmanızı öneriyoruz.

Müşteri İlişkileri ile nasıl irtibat kurabilirim?

Her türlü şikayet, öneri, bilgi ve teşekkür için iletişim bölümünden bizi arayarak ulaşabilrsiniz.

BUENZA'da çalışmak istiyorum, ne yapmalıyım?

BUENZA'da çalışmak için, CV'nizi info@buenza.com mail adresinden bize ulaştırabilirsiniz. İnsan Kaynakları yetkililerimizin saklayacağı CV'lerinizdeki iletişim bilgileriniz ile gerekli görülen pozisyonlar için sizinle iletişim kuracağız.

Bir Buenza mağazası açabilir miyim?

Web sitemizde bulunan Franchise bölümünden, bayilik ve franchise sistemimiz ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Buenza'un üyelik kartı bulunuyor mu?

Buenza'un herhangi bir üyelik kartı bulunmamaktadır.